Tajemství života v hojnosti

Připravila jsem pro Vás 7 týdenní program „Tajemství ideální váhy“, který dotýká následujících témat:

 1. týden začínáme se stravováním, na jaké jsme tady a teď zvyklí.  
Nikdo Vás nenutí být vegetariánem nebo veganem.  Jíte živočišné produkty? Jezte živočišné produkty! Jíte dorty, kynuté knedlíky, jste schopni zblajznout na posezení bonbošku nebo čokošku? Jezte dorty, kynuté knedlíky, zblajzněte na posezení bonboniéru nebo čokoládu. Jediné, co po Vás chci je, abyste si to uvědomovali. Abyste jedli vědomě! Alespoň jedno jídlo denně. A abyste si uvědomili, až budete sytí a pokud máte potřebu se přejíst, pak to udělejte … ale VĚDOMĚ.  Naší primární aktivitou však je spojit se každý den sami se sebou na frekvenci vibrací lásky a vděčnosti.

 

2. týden budeme hledat Vaše imprinty za použití návodných otázek a doplněním vět typu: „Proč si pěstuji tzv. záchranný pás?“

„Proč je štíhlý život příliš vysilující a vyčerpávající?“ „Proč je život energeticky náročný na zodpovědnost?“ „Proč je nebezpečné nebo nenormální být šťastný? “ „Mám pocit viny a trestám se za …“ a spousty dalších.

 

3. týden budeme analyzovat, k jakému stylu přejídačů patříte …

Přestaneme si lhát do kapsy a řekneme si to na rovinu … ze vzduchu to nemáme. Pochopíte, zda jste tzv. lavinoví jedlíci, závisláci, chrousti, koblížci či trhači … anebo, což je pravděpodobnější, kombinací několika variant.

 

4  týden se asi určitě vyděsíte, protože zjistíte, kolik negativních vibrací zkonzumujete.

Nejen jídlo, ale i prostředí a lidé, se kterými naše jídla konzumujeme, se velkou měrou podílejí na procentu zkonzumovaný negativních vibrací. Nezoufejte, mám pro Vás řešení a rozhodně Vás nebudu nutit, abyste si zalezli do jeskyně a tam žili jako mnich. Ani náhodou. I nadále si budete moci užívat vymožeností technologií jednadvacátého století …

 

5. týden se začneme obklopovat samými krásnem a pozitivy 🙂

„ … a dál už budou jen samá pozitiva a sociální jistoty“ … říká učitel Hájek ve filmu „Jak básníkům chutná život“. Je totiž třeba se nejen vyhýbat negativním emocím, ale zároveň si i vybírat a volit emoce s vysokou frekvencí jako je radost, vděčnost, láska, harmonie, krása a další. Vysvětlím Vám, jak je důležité si vést deník     vděčnosti, co to je Ho´oponopono, jak fungují mantry a že pozdrav Namasté znamená: „Moje Duše ZŘÍ Tvoji Duši. Ctím to místo v Tobě, kde přebývá celý vesmír. Ctím to místo v Tobě, kde přebývá Láska, Pravda, Světlo a Mír, protože jsou i mou podstatou.  Když je sdílíme, jsme spojeni. JSME JEDNO“

 

6. týden bude patřit vědomému pohybu.

Vysvětlíme si, co mám na mysli vědomým pohybem, a že stejně jako při vědomém jedení, i každý druh pohybu by pro Vás měl být radostný a proto si musíte svůj pohyb vybrat. BEZ POHYBU NENÍ ŽIVOT. Dýchat, znamená žít. S prvým nádechem se probudilo naše tělo k životu, s posledním výdechem se s tímto světem rozloučíme. Správné dýchání je základem i při provádění všech ostatních cviků. Chůze, Jóga, 5 Tibeťanů, Tai Chi, Čchi-kung, Body styling nebo Body forming jsou jen nepatrným výčtem možností vědomého pohybu.

 

8. týden si začneme TVOŘIT VLASTNÍ IDEÁL.

Naším cílem pro zbytek našich životů je CESTA k úplnému vědomí a k tvorbě vlastního ideálu … Co to znamená? Kdybyste se rozhodli, že chcete selhat, netrapte se, netrestejte se, nevyčítejte si to … Učiňte tak vědomě a ze svého rozhodnutí se radujte! Opravdu, Váš čas přijde, věřte mi. Buďte svojí vlastní nejlepší přítelkyní / nejlepším přítelem … Milujte se bezpodmínečně … Váš život Mistra – Nikdo nezná smysl Všeho života; může se měnit – ale ve finále je to o tom prostě být šťastni tak, že naše Duše plesá, naše nitro přetéká láskou a vděčností … ale co to je, co Vás dělá šťastnými, to opravdu víte jen Vy.